Firma Projektowo Usługowo Badawcza

E K O W I Z J E R
Zbigniew WALASZCZYK

Zapraszamy do współpracy.  Działamy w Ochronie Środowiska już ponad 15 lat.

Firma

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów funkcjonuje na polskim rynku od 1999 roku. Zajmujemy się głównie problematyką związaną z szeroko pojętą ochroną środowiska. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców indywidualnych jak również firm i instytucji.

Prowadzimy działalność związaną z pobieraniem próbek środowiskowych, modernizacją oczyszczalni ścieków oraz wykonywaniem opracowań dla potrzeb ochrony środowiska. Od 17-go marca 2010 roku posiadamy Certyfikat Akredytacji wydany przez Polskie Centrum Akredytacji.

Aby spełnić wymagania prawne, oraz zaoferować naszym Klientom kompleksowe usługi, na stałe współpracujemy z uznanymi, akredytowanymi laboratoriami badawczymi.

Nasze usługi można zamawiać 24h/ na dobę za pośrednictwem strony internetowej.

Jesteśmy grupą aktywnych młodych ludzi, którzy nie wahają się podejmować wyzwań. Zapewniamy Klientom poufność prowadzonych badań, postępując zgodnie z wewnętrznymi procedurami. Gwarantujemy bezstronność, niezależność oraz rzetelność wykonywanych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualności

07.02.2018
 Badania PT/ILC 2018

Szczegółowe informacje już wkrótce

07.05.2017
 SZANOWNI PAŃSTWO 

Z przykrością informujemy, że ze względu na niedostateczną ilość zgłoszeń, zmuszeni jesteśmy odwołać porównania w obszarze pobierania próbek wody (powierzchniowej, podziemnej oraz do spożycia), ścieków i osadów ściekowych.
Zgłoszenia dot. pobierania próbek gleby przyjmujemy w dalszym ciągu.
Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej przyszłorocznej edycji porównań.
02.09.2014
Z ogromną satysfakcją informujemy, że w naszej ofercie znajdują się RAPORTY  POCZĄTKOWE  będące załącznikiem do wniosku o wydanie lub zmianę pozwolenia zintegrowanego.
Raporty opracowywane zostają na podstawie wytycznych zawartych w Projekcie  Rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie oceny zanieczyszczenia powierzchni ziemi.

Strona 1 z 2  > >>